2015 Gelinlik Modelleri

Gelinlik Modelleri

Yeni yılın gelmesi ile birlikte bu sezonun gelinlik modelleri çok fazla merak edilir oldu. Her sezon hazırladığımız özel galeri ile büyük ilgi çeken sitemiz , bu sezon için bir sürpriz hazırladı. Dünya modasına ağırlık verdiğimiz konumuzda en seçkin markaların tasarımlarını görme şansına sahip olacaksınız. Lüks gelinlikler , trendler ve bir çok önemli detayı büyük boy olarak galeride inceleyebileceksiniz.

Yapılan araştırmalara göre ülkemizde bir çok kadın gelinliği diktirmeyi seçiyor. Bu araştırmanın bizim için en önemli yanı bir çok kişinin örnek arayışında olduğu gerçeğidir. Doğru örnekler sunarsak çok daha doğru gelinlik dikimi gerçekleşebilir. Örnek alma açısından en iyileri seçebilmek için de bir çok ülkede önemli moda tasarımcıların özel koleksiyonlarını bilmek gerekiyor. İşte bu kısımda editör kadromuz devreye giriyor. 2015 koleksiyonlarından derlenen gelinlik modelleri ile devam ediyoruz. Konunun sonunda ufak bilgiler ile yine sizlerle olacağız.

2015 Gelinlik Modelleri

Dünya modasının kısa bir özeti olarak nitelendirebileceğimiz galerimizi hep birlikte gezdik. İçerisinde gerçekten şahane tasarımlar var. Sizler bunlardan örnek seçerek beğendiğiniz modeli ortaya çıkarabilirsiniz. Sitemizin gelinlik modelleri bölümünü takip ederek gelişmeler hakkında düzenli bilgi alabilirsiniz. Straplez gelinlikler özellikle 2013 ve 2014 döneminde çok popülerdi. 2015 için geçmişte kalacağı düşünülüyordu. Ancak görüldüğü üzere bir çok modacı bu trendden vazgeçmiyor. Bunun dışında göze çarpan bir çok detay var. Dantel işlemelerin ve taşların yerine daha sade abiyeye yakın modeller gelmiş. Sizlerde yorumlarınızla konumuza katılabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain