2015 Gelin Topuzu Modelleri

Yeni Gelin Topuzu Modelleri

Gelin saçı ile ilgili daha önce bir çok konu paylaştık. Bugün bu paylaşımlara çok detaylı yeni bir konu ekliyoruz. 2015 yılı için uzmanların önerdiği ve sizlerin saçlarına uygun olabilecek bir çok gelin topuzu modeli göreceğiz.

Günlük hayatta topuz pratik saç modelleri arasında yer alır. Özellikle çalışan kadınların at kuyruğu ile birlikte en çok tercih ettiği modeller arasında yer alır. Fakat gelin topuzu aksine çok zaman alacak bir saç modelidir. En özel gününüzde doğru saç modelini tercih etmek tıpkı gelinlik kadar önemlidir. Gelin topuzu gelin saçı tercihlerinin bir numarası olarak bilinir. Modelleri tanıtmaya geçmeden önce bir kaç bilgi vermekte fayda var.  Gelinlik provası yaptığınız gibi saç provası da yapmayı unutmayın.  Düğün kimse saçının istediği şekli almamasını istemez. Her ne kadar kuaförünüze güvensenizde işi şansa bırakmayın. Önemli bir dipnot olarak hatırlatmakta fayda var.

Gelin topuzunun en önemli özelliklerinden biri tokaların gelinlikle uyumlu olması ve şeklinin diğer gelen konuklardan farklı olmasıdır. Bu konuda hassasiyet göstermek zorundasınız. Gelin topuzu için en trend modelleri galerimizde beğeninize sunduk. Yaklaşan düğün sezonunda merak ettiğiniz ne kadar konu varsa uzman editör ekibimiz araştırmaya devam edecek.  Galerimizde daha detaylı inceleme yapmak için beğendiğiniz resme tıklayın. Böylece büyük boy açılacak ve sizin daha iyi inceleme şansınız olacaktır. Yeni konularda görüşmek üzere.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain