2015 Eşarp Modelleri ve Fiyatları

2015 Eşarp Modelleri

Yeni sezon ürünlerini yakından takip etmeye eşarp modelleri ile devam ediyoruz. Birbirinden önemli markaların yeni sezon ürünlerini tek bir başlık altında toplamaya çalıştık. Bu sayede dönemin trendleri hakkında detaylı bilgiye de sahip olmuş olacağız. Ayrıca indirimli ürünler hakkında da güzel haberlerimiz konu içerisinde sizi bekliyor.

Armine Eşarp Modelleri

İlk incelememizi Armine markası üzerinden başlatıyoruz. Her sezon olduğu gibi bu sezonda bol ürün seçeneği ile karşımıza çıkıyor. Her renkte ve desende eşarp bulabilmek mümkün. Fiyatlar 35 TL ile 75 TL arasında değişiyor. Düz , klasik , desenli ,renkli veya aklınıza gelebilecek diğer tarzlarda eşarp bulabilmek mümkün.Bizim favorimiz ise dönemin trendi olan çiçekli modeller.  Seçtiğimiz bir kaç örnek ile devam edelim.

2015 Armine Eşarp Modelleri Armine Eşarp Modelleri Armine Eşarp

2015 Miray Eşarp Modelleri

Bir diğer incelediğimiz markalardan biri Miray. Harika eşarpları ile bu sezonda bir çok kadının tercihi olacak.5 TL ‘den 90 TL ‘ ye kadar eşarp bulabilmek mümkün. Miray bu sezon desenlerin çok daha fazla üzerinde durmuşa benziyor. İşte seçtiğimiz bir kaç örnek:

2015 Miray Eşarp Modelleri Miray Eşarp Modelleri Miray Eşarp

2015 Ezgi Eşarp Modelleri

Seçiminiz daha uygun modeller ise Ezgi markasının eşarplarını mutlaka incelemelisiniz. En yüksek eşarp fiyatı 10 TL olarak görülüyor. Şu sıralar gerçekleştirilmiş bu indirimi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Ezgi eşarplarında karışık ancak feminen renkleri tercih etmiş. İşte örnek olarak seçtiğimiz üç model ile devam ediyoruz.

2015 Ezgi Eşarp Modelleri Ezgi Eşarp Modelleri Ezgi Eşarp

2015 Cachmira Eşarp Modelleri

İncelememizin son bölümünde Cachmira markasına yer veriyoruz. Uygun fiyatlarının yanı sıra şık tasarımları ile bu sezon tavsiyelerimiz arasında yer almayı başardılar. 10 TL ile 43  TL arasında değişen rakamlarla alıcılarını bekliyorlar. Seçtiğimiz bazı Cachmira eşarp modelleri ile devam edelim.

2015 Cachmira Eşarp Modelleri Cachmira Eşarp Modelleri Cachmira Eşarp

Burada gördüğünüz bütün ürünleri e-tesettur.com.tr online satış sitesinden temin edebilirsiniz. Bunun dışında markaların kendi satış mağazalarında da aynı fiyata bulmanız mümkün.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain