2015 Çanta Modelleri

2015 çanta modelleri

 

Yeni koleksiyonların yayınlanması ile birlikte 2015 yılı içerisinde trend olacak çantalarda belli oldu. Editörlerimiz bu konuda sizlere altın değerinde tavsiyelerde bulunacak. Konu içerisinde fiyatlar , modeller ve markalara dair önemli bilgilere ulaşabilirsiniz. Konuyu dikkatli takip ederek bu bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Trend olan çantalar kadar sizin tarzınızda giyiminizi belirleyecek faktörler arasında yer alır. Çantanızı almadan önce kendinizi ve tarzınızı iyi bilmeniz gerekiyor. Çanta , tıpkı şapkalar gibi ilk etapta sizi değerlendirecek olanlara bir mesaj olacaktır. Bu nedenle çanta seçiminize dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle 2014 yılında büyük çantaların ciddi derecede yaygın olduğunu gördük. 2015 yılı içerisinde bu oranın yavaş yavaş dengelendiğini görüyoruz. Rugan çantalar konusunda geçtiğimiz günlerde soru almıştık. Evet rugan çantalar yaygın şekilde kullanılmaya devam edilecek. Bunun dışında özel davetleri ayrı tutarsak günlük stilde de küçük ve büyük çantaları tarzınıza göre değerlendirebilirsiniz.

Biz konu ile alakalı olarak önemli markaların koleksiyonlarından bazı örnekleri galerimizde sizlerle paylaştık. İsterseniz öncesinde galerimize detaylı olarak göz atalım. Sonrasında konu ile ilgili olarak bilgiler vermeye devam edeceğiz.

Galeriyi oluştururken özellikle iş kadınları ve günlük gezinti çantalarının yanı sıra günlük kombin yapmaya uygun modelleri de araştırdık. Hatta bunlar arasında yazlık ve kışlık modelleri de görmeniz mümkün. Özellikle bir çok moda sitesinde tek düze modellerle gelişi güzel konular yer alıyor. Biz ise geneli kapsayan bir araştırma ile karşınızda olduk. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain