2015 Ayakkabı Modelleri ve Modası

2015 Ayakkabı

 

Her sezon değişen ayakkabı modasını takip etmek öyle kolay bir iş değil. Bir çok açıdan değerlendirmek ve sonucuna kişisel olarak bakmak gerekiyor. Biraz daha açacak olursak , sizin giyim tarzınıza uygun en doğru ayakkabı seçebilmeniz için , her tarzda modelden trend olan tasarımları bilmeniz gerekiyor. Konumuz içerisinde mümkün olduğunca defilelerde ve koleksiyonlarda dikkatimizi çeken her modeli sizlerle paylaştık.

Bu seneyi geçen senelerden ayıran en temel özellik , topuklu ayakkabıların yerinin yavaş yavaş düz ayakkabıların veya çok daha düşük topukların almasıdır. Geçtiğimiz sene sağlık konusundan gerçekleştirilen önemli modacıların yorumları koleksiyonları doğrudan etkiledi. Abiye altına uzun bir topuklu yerine babet tercih eden ünlüleri bir çok ödül töreninde gördük. Yavaş yavaş değişim olacağını görmek mümkün. Elbette topuklu ayakkabıların modası kolay kolay geçmez. Ancak bu detayı da bilmenizde fayda var.

Farklı tasarımlar bekleyenlere müjdeli haberi iletelim. Bu sezon özellikle botlarda çok farklı tasarımlar gördük. Şeffaf ayakkabılar ile ilgili olarak da geçtiğimiz sezon kadar trend olmasa da yine bir çok tasarımcının bir iki model ile koleksiyonunda yer verdiğini görebiliyoruz.

Ayakkabı dünyasının büyülü yolculuğunda seyahat etmeye ne dersiniz? İhtiyacımız olmadığı dönemlerde bile mağaza raflarından bakmaya üşenmediğimiz ayakkabıların yeni sezondaki halleri galerimizde sizi bekliyor.

Ayakkabı modası ile ilgili söylenebilecek daha bir çok şey var. Ancak seçimlerinizi başta ilettiğimiz gibi giyim tarzınıza göre yapmalısınız. Dönemin moası önemli olsa da daha önemlisi sizin kendinize yakıştırdıklarınızdır. Sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi ihmal etmeyin. Daha bir çok önemli tüyoyu sitemizde bulabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain