2014 Zeki Triko Bikini Modelleri ve Fiyatları

Zeki Triko bikini modelleri

Yaz günlerinden esintiler hissettiğimiz şu günlerde yaz alışverişleri şimdiden başladı. Karlı alışverişler için ya sezon sonu ya da sezon başlamadan önce ihtiyaçlarınızı almalısınız. Bizde bu mantığı benimseyen markaların indirimlerini sizler için takip ediyoruz. Bikini deyince akla gelen ilk markalardan biri kuşkusuz olur. Konumuz içerisinde müthiş modellerini sizlerle paylaşacağız. Ayrıca indirimler , fiyatlar ve satış seçeneklerine dair bilgileri de bulabilirsiniz.

modelleri araştırmamızın ilk bölümünde sizlere fiyatlarla ilgili geniş bir açıklama hazırladık. Normal fiyatları 470 TL ‘ ye kadar çıkan bu şık bikinilerin şimdilerde fiyatı 149 TL ile 79 TL arasında değişiyor. Bu müthiş indirim ile yaza girmeniz mümkün. Zeki Triko mağazaları haricinde bu fırsatlardan yararlanabilmek için bir online satış sitesi önereceğiz. Şuan için bu fırsatlar 1v1y.com sitesinde aktif durumda. Hangi satış opsiyonu sizin için daha mantıklı ise onu tercih edebilirsiniz. İndirimler ne kadar sürer bilinmez ama bu fırsatın çok karlı olduğu şüphesiz büyük bir gerçek. İlerleyen dönemlerde farklı satış seçenekleri de çıkarsa yine konularımızla sizleri mutlaka bilgilendireceğiz.

Zeki Triko bikinilerin de yine çeşitli seçenekler sunuyor. Marjinal seçimler yapmak isteyenlere de klasik giyinmeyi sevenlere de model imkanı var. Geniş envanterleri içerisinde fiyatlarla birlikte müthiş bir alışverişin kapıları hepimize açılıyor. Kalitesi konusunda çok fazla söz etmeye gerek yok. Daha önceden de inceleme şansı bulduğumuz marka bikini konusunda Türkiye’nin öncülerinden biridir. Şimdi sizler için seçtiğimiz bikinilere bir göz atalım.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain