2014 Yaz Aylarının Makyaj Modası

2014 yaz makyajı modası

Yaz ayları yaklaşırken yeni sezonun makyaj trendleri birçok defilede kendini gösterdi. Ünlü modacılar bu sezonun kıyafetlerinin cıvıl cıvıl ve canlı olması durumunu makyaja da yansıtmış durumda. Ancak doğal makyaj her zamanki gibi yine zirvelerde oynayan tarzlardan. Neredeyse yok gibi görünen bu doğal makyaj  en çok tercih edilen trend halinde.

Göz makyajı : Göz makyajında en çok karşılaşacağımız renklerden olan pastel renkler özellikle mavi ve yeşil tonlarıyla dikkat çekiyor. Pastel tonları aynı zamanda doğal ve pürüzsüz bir görünüm yakalamanıza yardımcı olacaktır. Kış aylarından kalan dumanlı göz makyajı özellikle akşam davetlerinde size şıklık katacaktır. 2014 yılına damgasını vurmuş olan eyeliner rüzgarı yaz aylarında da aynı hızla devam etmekte. Ancak eyeliner bu sezon koyu renklerden uzaklaşarak renklenmiş durumda. Özellikle beyaz eyeliner en çok karşılaşacağımız tonlar arasında. Eğer daha tutkulu ve çekici bir görünüm istiyorsanız  kuyruklu eyeliner tercih etmelisiniz. Altının pırıltısı yaz aylarında yüzünüze ışıltı katacak renklerden.

Yüz makyajı : Yaz sezonunda doğallığın ön planda olduğunu belirtmiştik. Bu nedenle cildinizde açık renk pudralarla pürüzsüz bir görünüm sağlayabilirsiniz. Bunun dışında herhangi bir makyaj malzemesi kullanmanız gerekmez. Belirsiz makyaj için ise yüzünüzü beyaz ve pürüzsüz bir hale getirmenizi tavsiye ediyorum.

Dudak makyajı : Bir çok modacı defilesinde kırmızının ihtişamını bizlere sundu. Bu yaz sezonunda kırmızının bütün tonlarıyla karşılaşacağız. Bunun yanı sıra turuncu dudak modası da yaz sezonuna damgasını vurmaya hazırlanıyor. Makyajınızda doğallığı tercih ettiyseniz dudaklarınıza kırmızı, borda ve ya turuncu ile canlılık katabilirsiniz.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain