2014 Superga Ayakkabı Modeller ve Fiyatları

Superga

markasının Türkiye içerisinde ilk tanıtanlardan biri de bizim ekibimizdir. Sizlere muhteşem tasarımlara sahip olduklarını ve kalitelerinin de çok yüksek olduğunu daha ilk Türkiye pazarına girdiklerinde söylemiş ve marka hakkında bilgi vermiştik. Şimdi bir çok kişinin ayağında ’ları görmek ayrı bir mutluluk veriyor. Türkiye’de yeni satılmaya başlanan bir markanın arkasında bu derece durabilmek o kadar kolay değil. Ancak sizin için markaları en detaylı şekillerle analiz ediyoruz. Şimdi konumuza dönme zamanı geldi. Bugün yeni sezon için tasarlanmış ayakkabılar hakkında yeni incelemelerimizi sunacağız.

Superga özellikle renk seçenekleri ve rahatlığıyla bir çoğumuzun gönlünü fethetmeyi başardı. Dönem dönem gerçekleştirilen indirimlerle birlikte ise çok karlı alışveriş gerçekleştirebilmemizi sağlıyorlar. Bu konumuzda da size bahsettiğimiz o avantajlı indirim kampanyasından bahsedeceğiz. İndirim öncesi 360 TL ‘ ye kadar çıkan fiyatlar şu sıralar ciddi indirimler neticesinde 190 TL ile 75 TL arasında değişiyor. Superga mağazaları dışında dilerseniz trendyol.com online satış sitesi içerisinde yer alan butiklerini de ziyaret edebilirsiniz. Orada bir çok model seçeneğini bulabilirsiniz.

Superga kendine has tarzının pek dışına çıkmıyor. Marjinal model beklentiniz varsa başka markalara doğru yönelmelisiniz. Superga sağlık , kalite ve kendi tarzından pek ödün vermiyor. En güzel yanlarından biri bol renk seçenekleri ile birlikte bize bir çok seçim şansı tanımalarıdır. Son olarak galerimizde sizler için seçtiğimiz bir kaç modele göz atalım.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain