2014 kadın saat modelleri , modası

2014 kadın saatleri

Yeni yıl ile birlikte bir çok konuda araştırmalar yapmaya başladık. Bir çoğumuz için saatler vazgeçilmez unsurlardan biri. Bu konumuzda son dönemin en popüler saatlerini sizler için araştırdık. Ortaya harika saatlerden oluşan çok güzel bir galeri çıktı. Ancak galeriye geçmeden önce bir kaç detayı öğrenmenizde fayda var.

Bu sezonun trendlerinden biri büyük ve renkli saatler. Elbette bu herkesin tarzına uygun değil. Tarzı yatkın olanlar için bu modayı kaçırmamalarını tavsiye ederiz. Biz bu olayı daha keyifli hale getirmek için sizin beğeneceğiniz saatlere göre öneriler getireceğiz. Hangi saat modelini beğenirseniz beğenin şimdinin modası yanında mini bileklikler veya özel bilezikler. Bu ayrıntı ile saatiniz çok daha şık görünecektir. Örneğin taşlı bir saate sahipseniz aynı tonlarda taşlı takılar ile saatinizin gösterişini iki katına çıkarabilirsiniz. Saatinizin tarzı nasılsa ona uygun modellerde bileklikler veya takılar kullanın. Saatin görünüşünü zenginleştirerek sizde şık görüntünüzü arttırabilirsiniz. Bu sene içerisinde en çok göreceğiniz saat kullanma şekli bu olacak.Bunla alakalı kafanıza takılan konular olursa galeride örnekleriyle çok daha rahat demek istediğimizi anlayacaksınız. Bir çok marka kataloglarında bunun vurgusunu yapmaya çalıştı. Hatta bunu belirtip önerilerde bulunan ve saatin yanında kombinlenmiş olarak satan markalarda var. Türkiye içerisinde henüz bu kadar kapsamlı çalışmalar pek yok. Yapanlarında hakkını yemek istemeyiz. Ancak kendi tarzınızı kendinizde oluşturabilirsiniz.

Galeriye geçiş için herhangi bir resme tıklamanız yeterli olacaktır. Sizlere keyifli bir moda yolculuğu dileriz.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain