2014 İlkbahar/ Yaz Ayakkabı Trendleri

ilkbahar- yaz bayan ayakkabı modelleri

Biz bayanların kıyafetini bütünleyen en önemli parçalardan birisi de ayakkabılar. 2014 yaz sezonu ayakkabıları yaza yakışır bir biçimde cıvıl cıvıl rengarenk bir şekilde karşımıza çıkıyor. Her renkten ayakkabılar görmek bu ilkbahar ve yaz sezonunda mümkün. Bu sezon yüksek ve platform topuklardan uzaklaşıyoruz ve kendimizi babetlerin  ve de alçak topukların rahatlığına bırakıyoruz. Ancak 2014 ilkbahar- yaz sezonunda 70’li ve 80’li  yılların modası olan kalın topuklu ayakkabılar da göze çarpan modeller arasında.

Sivri burunlar bir kaç sezondur zirvede oynayan ayakkabılardan. Bu yaz da sivri burun ayakkabıları her yerde görmek mümkün. Babetlerde, alçak topuk ayakkabılarda, çivi topuklarda hemen hemen her yerde…

Metalik renkler 2014 yaz sezonunun gözde rengi olmaya aday renklerden bir tanesi. Altın ve gümüş tonlu ayakkabılar bu sezon bizleri bekliyor.

Bu sezon farklı topuk modelleri ile sık sık karşılaşacağız. Değişik mimarilerden ve hayal gücünden etkilenerek yapılmış bu ayakkabılar oldukça dikkat çekeceğe benziyor.

Ayakkabıda bilekten yukarılara kadar uzanan bağcık trendi Lace -up hızla yükselişe geçmiş trendler arasında. Kesinlikle sezonun en çok görülecek modellerinden.

Bilekten kemerle bağlı ayakkabılar sandalet, babet, topuklu topuksuz her ayakkabıda etkisini gösterecek modellerden. Aynı zamanda bilekten bez ile bağlamalı ayakkabılar da bu sezonun trendleri arasında.

Siyah ve beyazın mükemmel uyumunu içeren monokrom ayakkabılar vitrinlerde yerlerini almaya başladı.

Yaz aylarının vazgeçilmezi sandeletler geçen sezonun etkisinden kurtulamamış, bir çok aksesuarlarla karşımıza çıkıyor. Zımba, toka ve bir çok süslemelerle daha göz alıcı ve şık hale gelen sandaletler rahatına düşkün bayanlarımız için vazgeçilmez hale gelecek gibi görünüyor.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain