2014 Gelinlik Modelleri

2014 gelinlik modelleri

 

2014 modası için hazırladığımız galerimizi keyifle gezeceğinize inanıyoruz. 2014 yılı için hazırlanmış harika gelinliklerden sizler için bir galeri oluşturduk. Bir çok markanın defilesi veya kataloglarından yararlandığımız bu galeride bir çok tarzda göreceksiniz.

2014 yılı tasarlanan gelinliklerin büyülü görüntüsü sizi de saracak. Galeride gördüğünüz modeller hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Bir çoğu önemli modacıların tasarımlarından oluşuyor. Sitemiz içerisinde defilelerini yayınladığımız bir çok modacının gelinlikleri içerisinden en iyilerini seçmeye çalıştık. Takdir edersiniz bu galeriyi oluşturmak hiç kolay olmadı.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain