2014 Bershka Elbise Modelleri ve Fiyatları

Bershka Elbise Modelleri

 

ürünlerini daha önce de büyük bir beğeni ile paylaşmıştık. Bugün size yeni indirimleri hakkında bilgiler vereceğiz. Bu bölümde sadece elbise modelleri üzerine yoğunlaştık. Ancak ilerleyen dönemlerde ve diğer moda , kadın sitelerimizde başka ürünlerinde detaylarını bulacaksınız. Galeride modelleri incelemeden önce konu içerisinde fiyatlar ve kalitesi konusunda yaptığımız analizleri okuyabilirsiniz.

Bershka elbise modelleri için yaptığımız incelemelere fiyat analizi ile başlıyoruz. Normal fiyatları 100 TL ‘ ye kadar çıkan şık elbiseler şuan için 50 TL ile 25 TL arasında değişiyor. Yaz ayları gelmeden önce bu fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Kısa zamanda elbiselerin tükeneceği bilinen bir gerçek. Bu sebeple elinizi çabuk tutmanız lazım. Bershka markasının satış noktaları haricinde dilerseniz trendyol.com sitesinde açılan butiklerini değerlendirebilirsiniz.

Bershka ürünleri her zaman bizden kalite konusunda tam not almayı başarıyor. Bu sezon önereceğimiz kıyafetlerde size yukarıda bir şablon oluşturduk. Pudra rengi ve asimetrik çizimleri özelikle hatırlatmak istiyoruz. Sezonun başında size bununla ilgili trend alarmı vermiştik. Yine bu galeride de görünce asimetrik tasarımlara vurgu yapmak istedik. Tercihlerinizi yaparken bunlara da dikkat etmenizi öneriyoruz. Bunun dışında Bershka yine renkli tasarımlarla bir çoğumuza hitap etmeyi başarıyor. Önümüzdeki dönemde de takibimizi büyük bir heyecanla gerçekleştireceğiz. Konu ve modeller ile ilgili yorumlarınızı bize ulaştırabilirsiniz. Galeride modelleri detaylı görüntüleyebilmek için herhangi bir resme tıklayıp galeriye geçmeniz yeterli olacaktır. Yeni indirim konularıyla görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain