2013 Yılı bebeklerine Koyulabilecek En Güzel isimler

bebek örgü şapka modelleri
Bebeklerimiz… Anne ve babaların en değerli varlıkları.Peki ya isim vermek.Oldukça zor olsa gerek bu kadar değerli varlıklarımıza bir isim koymak.Hatta büyüklerimizin isim koyma isteği,onların koymamızı istedikleri isim ve bi taraftan bizim tercihlerimiz ..Arada kalmak bir hayli zor tabiki. Ama önemli olan ;  kimin koyduğundan ziyade anlamlı bir isim konulup konulmaması, bebekler uyum sağlayıp sağlamaması ve ileride çocuğa zararı olup olmamasıdır. Bu noktada araştırılarak ve bulunan isimlerin manaları bilinerek isim koyulmalıdır.
İşte ;
 ;
Emir, Cem, Berke, Aşkın, Çınar, Derin, Kağan, Arda, Ege, Onur, Berke, Kutay, Göktürk, Utku, Berkay, Bartu, Meriç.
 ;
Ece, Ada, Azra, İlgi, Kayra, Nazsu, Tuana, Mira, Begüm, Elif, İstanbul, Ezra, Ela, Duru, Beren, Başak, İnci, Rana, Bade.

Yorum Yapmak İster Misiniz?

Facebook Sayfamız Twitter Youtube E-Posta RSS

Kategoriler

Marka Analiz Prosedürü

Sitemizde bir çok markanın yeni ürünleri her açıdan detaylarıyla incelenmekte olup , olumlu ve olumsuz yönleri objektif olarak yayınlanmaktadır. Sizlerde ister kendi markanızı , isterseniz ilginizi çeken ve merak ettiğiniz markaları sitemizin uzman ekibi tarafından inceletebilirsiniz. Analizler , fiyat , materyal incelemesi , rakiplerine karşı artıları veksileri şeklinde geniş bir perspektiften yapılmaktadır. Sitemiz içerisinde hiç bir markanın ürünü doğrudan satılmamaktadır. Bu sebeple yorumlar ve incelemeler bir çok siteye göre çok daha objektifdir. Ekibimiz günlük indirim araştırmalarını firmaların katalogları , online satış siteleri veya mağazaları içerisinde doğrudan yapmaktadır.

Daha detaylı bilgi edinebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Mail : info@bayanlaraozel.com

© BayanlaraOzel.Com

Türkiye'nin Güncel Kadın Sitesi


© 2012 - 2014 Bayanlaraozel.com. Tüm hakları saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Domain